Realizace betonové stěrky

Jednou z červencových realizací byla betonová stěrka v Praze, která měla za úkol zkrášlit obývací pokoj a chodbu. Pokud máte zájem o podobnou realizaci, určitě se na nás obraťte. Společně pak probereme Vaši představu ať vizuální, tak i funkční.

Stěrku lze udělat několika styly a způsoby, které Vám rádi přestavíme. Může působit jemně. Barvy mohou prostupovat jedna do druhé. Případně opravdu hrubě tak, aby připomínala hrubý surový beton.

Často stěrky působí jako fleky na zdi, ale jejich hrubost či styl nanášení prostě musíte vidět a vzorky si osahat. Navíc každý z aplikátorů má svůj styl a způsob provedení právě betonové stěrky. Rádi Vás navštívíme se super těžkou krabicí vzorků. Vámi zvolenou kombinaci a odstíny rádi přichystáme pouze pro Vás.

Betonovou stěrku lze probarvovat či volit barevné kombinace jaké jsou Vám blízké.

Dalším z důležitých faktorů je, jak moc či málo má stěrka být odolná. Pokud máte malé děti či mazlíčky, určitě nešetřete na fixaci. Zalakováním prodloužíte její životnost.

Aplikace této stěrky není až tak časově náročná, ale potřebuje samozřejmě dodržet postupy. Proto minimálně 2 – 3 dny budeme potřebovat. Pokud Vás naše práce baví, dohodněte si s námi termín nezávazné schůzky, při které Vás seznámíme s možnostmi.

Betonová stěrka na zeď